Teslimat & İade Koşulları

İade hakkının kullanılması için 3 (üç) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır.

Sipariş Değişim Talepleriniz için : Siparişiniz, size ulaştığı günden maksimum 3 gün içerisinde değişim sürecine girmelidir. Değişimde siparişinizin sizin tarafınızdan bizim tarafımıza gelişindeki kargo 

ücreti ( 50  ), bizim tarafımızdan tekrar size gidişindeki kargo ücreti ( 50 ) size aittir. Firmamızın sorumlu olduğu kusurlu ürün gönderilerindeki kargo ücretleri tarafımıza aittir.

 

HİJYEN AÇISINDAN KÜPELERDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILAMAMAKTADIR. 

 

Sipariş İptal Taleplerinizi İçin :

Siparişiniz Hazırlık aşamasında ise eğer ürününüz henüz kargo yetkililerine teslim edilmediyse +905319022994 veya +905332971739 destek ekibimize whatsapp üzerinden mesaj atarak ya da [email protected] adresine mail göndererek bildirebilirsiniz. Siparişiniz gün içerisinde iptal edilecektir. Kampanyalı ve kampanya dahilinde  satın alınan ürünlerin değişimi, iptali veya iadesi YAPILMAMAKTADIR. Kampanyalı ürünlerde stok sınırlı tutulmuştur. Müşteri sipariş verdiğinde o ürünün stoğu tükenmiş ise iptal, değişim ve  iade işlemi gerçekleştirilemez.

 

Kişiye Özel Tasarım Ürünler ve Kombin Ürünler İçin :

Kişiye özel tasarım ürünlerde, ürün size özel üretildiği için, kombin ürünler ise ayrılmaz parçalar olduğu için değişim veya iade seçeneğimiz bulunmamaktadır!

 

Ücret İade Süreci :

İade ürününüz Atelier Muson yetkilileri tarafından incelenerek, iade şartlara uygun olup olmadığı araştırılacaktır. İade prosedürlerine uygun olan ürünlerin iadesi onaylanacak, ürün ücreti 10 iş günü içerisinde bankanıza yatırılacaktır. Bu ücretin hesabınıza yansıması banka prosedürleri gereği 7-15 iş gününü bulabilmektedir.

• Ürün(ler) orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollanmalıdır.
• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz gerekmektedir.
• Müşteri, ürünün kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

 

İade, Değişim Adresi :  

Size vereceğimiz iade kodu sayesinde aras kargo şubesinden işlemlerinizi hızlıca yapabilirsiniz.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR